Лікування в Східниці

Українська Швейцарія

Її називають українською Швейцарією й одним з наймальовничіших бальнеологічних курортів країни — усе це про Східницю, селище, що розкинулося в долині річки Східничанка. Зовсім поряд з курортом — відомий заповідник «Тустань», національний парк «Сколівські Бескиди». Але тисячі мандрівників щорічно їдуть в Східницю, в першу чергу, заради лікування. А лісові прогулянки, екскурсії, п’янке повітря стають приємним бонусом до зміцнення і відновлення здоров’я.

Профілі лікування в Східниці

Курорт знаходиться на родовищі мінеральних вод на Західній Україні. У Східниці — цілих 38 цілющих джерел з різним фізико-хімічним складом. Тому наш готель обирають для оздоровлення люди з самими різними скаргами на самопочуття.

По-домашньому затишний карпатський курорт допоможе відновити функції нирок і печінки, налагодити метаболізм і роботу шлунково-кишкового тракту. Діти зцілюються тут від алергії, а дорослі відмічають, що після лікування в Східниці молодіють на десяток років.

Усі місцеві джерела знаходяться в кроковій доступності від готелю ТОТЕМ. На території — тихо і затишно, щоб ви могли спокійно відпочити після процедур. Також ми пропонуємо гостям лікувальний масаж.

Цілющі джерела

На території селища розташовані 17 свердловин, але зараз для відвідувачів доступні не всі з них. Втім, робочих свердловин вистачає, щоб ви не відчули ніяких незручностей.

Для лікування у Східниці доступна мінеральна вода декількох типів:

  • Слабомінералізована і гідрокарбонатно-натрій-кальцієва з високим вмістом органічних речовин. Вона має сечогінну дію, тому таку воду корисно вживати під час лікування в Східниці жовчнокам’яної хвороби, захворювань нирок і жовчовивідних шляхів. Набрати її можна в джерелі №1 і №1с.
  • Содова, гідрокарбонатно-сульфатно-натрієва з вираженим жовчогінним ефектом. До цієї категорії належить відома на весь світ «Нафтуся» — справжня візитівка Східниці. Вона дістала свою назву за виражений запах нафти. «Нафтуся» стимулює і нормалізує обмін речовин, оздоровлює нирки й шлунок. Її корисно пити при цукровому діабеті та інших ендокринних порушеннях. Це джерело №2с і 18.
  • Слабомінералізована гідрокарбонатно-кальцієва. Вона трохи пахне сірководнем і містить багато корисних мінералів. Набрати її можна в джерелі №3. Така вода оздоровлює нирки й шлунок, покращує апетит, вона надзвичайно корисна при цукровому діабеті. У джерелах № 8, 9, 10 тече схожа за своїми цілющими властивостями вода з високим вмістом заліза, срібла, марганцю.
  • Гідрокарбонатно-сульфатно-кальцій-магнієва. Джерела №25 і 26 з цією водою знаходяться в лісі. Мінеральна вода з них використовується на курорті Східниця в лікуванні пієлонефритів, циститів, гепатитів і багатьох інших хвороб.
  • Гідрокарбонатно-кальцієва з високим вмістом заліза. Це унікальна вода, якої немає аналогів в Україні. Її набирають в джерелі №13. Вода корисна при дефіциті заліза і малокрів’ї, хворобах печінки, гастритах, ентеритах і багатьох інших недугах. Ця вода нагадує за своїм складом «Боржомі» і чинить цілющу дію на метаболізм і органи травлення.

Наші переваги

Апарт-готель ТОТЕМ в Східниці — це лікування з максимальним комфортом за розумною ціною. Вас чекає цілодобове обслуговування, чисті, просторі номери, доглянута територія із зоною барбекю.

Ми завжди раді сім’ям з дітьми: малюкам буде чим зайняти себе, поки батьки оздоровлюються на джерелах. Усі апартаменти мають окремі входи, тому вас не потурбують інші гості. В усіх номерах — власна кухня і ванна кімната, безкоштовний wi-fi й балкони з гірським краєвидом.

У здоровому тілі – здоровий дух

Активний рух в комплексі з прийомом унікальних мінеральних вод Східниці дають по правді фантастичний результат.

Бронювати

Неймовірна природа Карпат,
лікувальна вода Нафтуся і наша привітність
зроблять ваш відпочинок незабутнім.

Є питання?

Залиште свої контактні дані і ми обов’язково зв’яжемося з Вами.